Kariera

Szukamy kreatywnych ludzi, którzy wzmocnią nasz zespół dobrymi pomysłami i świeżym spojrzeniem. Napisz do nas, nawet jeśli obecnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko. Jeśli czujesz, że do siebie pasujemy, chętnie Cię poznamy.

do naszej drużyny!
null

Przestronne biuro

Przyjazne, przytulne biuro na Mokotowie. Klimatyzacja w każdym pokoju, wygodne stanowiska pracy, duży smart TV w sali konferencyjnej.

null

Praca ze znanymi markami

Możliwość realizacji ambitnych, prestiżowych projektów dla największych polskich i międzynarodowych marek.

null

Wspólne imprezy

Imprezy integracyjne, spotkania świąteczne, spontaniczne śniadania tematyczne – lubimy razem przyjemnie spędzać czas.

null

Elastyczne godziny pracy

Możesz dopasować godziny do swoich potrzeb. Standardowo pracujemy od 9 do 17. Chcesz zaczynać wcześniej i wychodzić wcześniej? Nie ma sprawy.

null

Luźna atmosfera

Cenimy sobie nieformalną, przyjazną atmosferę. Nie spinamy się bez potrzeby, dużo rozmawiamy, dzielimy się doświadczeniem.

null

Biuro przyjazne psom

Psy są u nas mile widziane – jeśli nie masz z kim zostawić pupila, zabierz go do biura. Doceniamy wsparcie w postaci merdającego ogona.

null

Home office

Jeśli pojawi się potrzeba, możesz pracować z domu. Bez problemu połączysz się z firmową siecią przez VPN. Nie wiesz jak? Wszystko Ci wyjaśnimy.

null

Work-life balance

Idea work-life balance jest nam bliska. Chcemy, aby praca była przyjemnością, unikamy nadgodzin, chodzimy na urlopy, odpoczywamy.

null

Biuro przyjazne dzieciom

Niani coś wypadło? Zabierz dziecko do biura. Zawsze znajdą się jakieś cienkopisy do rysowania dla najmłodszych członków naszej drużyny.

null

Szkolenia i konferencje

Finansujemy ciekawe spotkania branżowe, konferencje i wyjazdy – uczysz się od najlepszych. Lubimy inwestować w rozwój naszej drużyny.

null

Dobra kawa

W kuchni mamy profesjonalny ekspres ciśnieniowy serwujący fantastyczną kawę, a do tego wybór aromatycznych herbat i ziółek.

null

Biuro przyjazne rowerzystom

Dojeżdżaj do pracy rowerem! Mamy dwa duże balkony, na których możesz go zostawić. Mamy też dwie łazienki z prysznicami na upalne dni.

Senior Incentive Manager

Twoje zadania:
Do Twoich zadań będzie należało przygotowanie ofert, produkcja i realizacja projektów na całym świecie, przy współpracy z działem Incentive i działem kreacji.

Czego oczekujemy:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Znajomość branży i obsługi klientów korporacyjnych
  • Znajomość wielu europejskich i pozaeuropejskich destynacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm

Wyślij aplikację na adres rekrutacja@rival.pl – w tytule maila dopisz Senior Incentive Manager.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Event Manager / Producent

Do Twoich zadań będzie należała realizacja i produkcja projektów eventowych w Polsce, przy współpracy z działem kreacji.

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (portfolio)
  • Znajomość branży i doświadczenie w produkcji eventów korporacyjnych (portfolio)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel
  • Komunikatywność i kreatywność
  • Wysoki poziom zaangażowania
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Wyślij aplikację na adres rekrutacja@rival.pl – w tytule maila dopisz Event Manager.

Event Designer / Kreatywny

Do Twoich zadań będzie należało tworzenie koncepcji kreatywnych z zakresu branży eventowej oraz tworzenie prezentacji (PowerPoint) do wysyłki i na potrzeby spotkań z Klientami.

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale kreatywnym w agencji eventowej lub reklamowej (portfolio)
  • Znajomość branży eventowej i doświadczenie w produkcji eventów korporacyjnych (portfolio)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności PowerPoint
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji proponowanych rozwiązań kreatywnych
  • Kreatywność, zaangażowanie, wytrwałość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i współpracy z producentem projektu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów do grafiki 2D i 3D, animacji oraz znajomość języka angielskiego

Wyślij aplikację na adres rekrutacja@rival.pl – w tytule maila dopisz Event Designer.

Jesteś odpowiedzialny? Lubisz wyzwania? Chcesz pracować w zgranym i sympatycznym zespole? Czekamy na Twoją aplikację.